Naslovnica Školska knjižnica Bibliokombi Gradske knjižnice Zadar razveselio je naše učenike
Bibliokombi Gradske knjižnice Zadar razveselio je naše učenike PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Petak, 26 Siječanj 2024 00:00

Bibliokombi Gradske knjižnice Zadar razveselio je naše učenike

U petak, 26. siječnja 2023., naše učenike posjetio je bibliokombi Gradske knjižnice Zadar.

Učenici su od jutra nestrpljivo iščekivali dolazak kombija i bili su uzbuđeni kad  se kombi parkirao na ulazu u školu. Bibliokombi je dovezao  Joso Milin, a s njim su u posjet došle i djelatnice Gradske knjižnice Andrea Jovančević te Nada Radman, voditeljica bibilobusne službe. Učenici su najprije razgledali simpatični bibliokombi i potražili naslove koje će posuditi. Zatim je Andrea Jovančević učenicima ispričala priču „Djed i repa“,  a pri drugom pričanju pridružili su joj se i naši učenici Bruno Begonja, Ana Hromin i David Zurak.  Bilo je ovo zanimljivo i  uzbudljivo  jutro za naše učenike koji se vesele i budućim druženjima s Gradskom knjižnicom Zadar.