Naslovnica Natječaji Poziv kandidatima na vrednovanje te područja i način vrednovanja
Poziv kandidatima na vrednovanje te područja i način vrednovanja PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Petak, 06 Studeni 2020 01:00

Temeljem čl. 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica-  Zadar Povjerenstvo za postupak vrednovanja kandidata upućuje poziv na testiranje kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju.

Poziv kandidatima na vrednovanje te područja i način vrednovanja

PO JAVNOM NATJEČAJU ZA PRIJAM PRIPRAVNIKA KROZ MJERU HZZ-a „Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“ za radno mjesto

I. Kandidati za radno mjesto stručnog suradnika-psihologa koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju pristupiti će  testiranju u školskoj zbornici slijedećim redoslijedom:

- 9. studenog 2020. godine u 09,00 sati

1.  M.Š.  (rođena 1994. Split)

2. M.Š. (rođena 1994. Zadar)

- 9. studenog 2020. godine u 09,30 sati:

1. M.A.

2. M.Č.

- 9. studenog 2020. godine u 10,00 sati:

1. A.J.

Sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica -  Zadar provest će se provjera znanja i sposobnosti kandidata.

Vrednovanje kandidata će se provesti usmeno. Usmenim vrednovanjem svaki član Povjerenstva postavlja tri pitanja. Odgovori na svako postavljeno pitanje se vrednuju od strane članova Povjerenstva na način da svaki član Povjerenstva pojedinom kandidatu dodjeljuje od 0 do 10 bodova za odgovor na svako postavljeno pitanje.

Ocjene članova Povjerenstva se zbrajaju te se kandidatu aritmetičkom sredinom na dvije decimale određuje ostvareni ukupan broj bodova na usmenom vrednovanju.

Usmenim vrednovanjem, kandidat može ostvariti maksimalno 10 bodova po svakom postavljenom pitanju. Kandidati su obvezni pristupiti provjeri znanja i sposobnosti putem  usmenog vrednovanja.

Ako kandidat ne pristupi vrednovanju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije vrednovanja identitet kandidata/kinje.

Vrednovanju ne mogu pristupiti kandidati koji ne mogu dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo  utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

1. Područje vrednovanja za radno mjesto stručni suradnik-psiholog biti će stručno-pedagoške kompetencije i motivacija.

Kandidati su dužni sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).Kandidati koji ne mogu dokazati identitet i kandidati koji dođu nakon naznačenog vremena, neće moći pristupiti testiranju. Ne postoji mogućnost naknadnog testiranja, bez obzira na razloge koji kandidata priječe da testiranju pristupi u naznačeno vrijeme. Za kandidata koji ne pristupi postupku testiranja smatra se da je odustao od natječaja.

Povjerenstvo za vrednovanje utvrđuje Konačnu rang listu kandidata prema ukupno ostvarenom broju bodova sukladno Odluci ravnateljice o načinu vrednovanja kandidata.

Na temelju dostavljene konačne rang liste kandidata ravnatelj od školskog odbora traži suglasnost za najbolje rangiranog kandidata.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

1. Irena Dukić, ravnateljica