Naslovnica Natječaji Poziv kandidatima na vrednovanje po natječaju objavljenom 02. srpnja 2020.
Poziv kandidatima na vrednovanje po natječaju objavljenom 02. srpnja 2020. PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Ponedjeljak, 13 Srpanj 2020 00:00

Poziv kandidatima na vrednovanje po natječaju objavljenom 02. srpnja 2020.

Temeljem čl. 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica-  Zadar Povjerenstvo za postupak vrednovanja kandidata upućuje poziv na testiranje kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju.

Poziv kandidatima na vrednovanje oi natječaju objavljenom 02. srpnja 2020.

I. Kandidati za radno mjesto projekt koordinatora koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja za navedeno radno mjesto i koji su pravodobno dostavili potpunu i pravovaljanu dokumentaciju  su:

1.  J.M.

Pisano testiranje navedenog kandidata će se obaviti u prostorijama škole dana 14. srpnja 2020. godine u 9.00 sati, a usmeni intervju za jedinog kandidata ako zadovolji na pisanom testiranju održati će se istog dana u prostorijama škole u 09,30 sati.

Kandidat je dužan sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).Ako kandidat ne može dokazati identitet i dođe nakon naznačenog vremena, neće moći pristupiti testiranju. Ne postoji mogućnost naknadnog testiranja, bez obzira na razloge koji kandidata priječe da testiranju pristupi u naznačeno vrijeme. Za kandidata koji ne pristupi postupku testiranja smatra se da je odustao od natječaja.

Povjerenstvo za vrednovanje utvrđuje Konačnu rang listu kandidata prema ukupno ostvarenom broju bodova sukladno Odluci ravnateljice o područjima i načinu vrednovanja kandidata po natječaju objavljenom 2. srpnja 2020. godine za radno mjesto projekt koordinator.

Na temelju dostavljene konačne rang liste kandidata ravnatelj od školskog odbora traži suglasnost za najbolje rangiranog kandidata.

OSNOVNA ŠKOLA VOŠTARNICA -ZADAR

KLASA: 602-01/20-01/17