Naslovnica Natječaji Područje i način vrednovanja- projekt koordinator zadnje
Područje i način vrednovanja- projekt koordinator zadnje PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Četvrtak, 09 Srpanj 2020 00:00

Područje i način vrednovanja po natječaju objavljenom 02. srpnja. 2020.

Na temelju članka 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica - Zadar, a vezano uz raspisani natječaj(KLASA: 602-01/20-01/17, URBROJ: 2198/01-22-01-20-1) za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu projekt koordinatora na određeno, nepuno radno vrijeme ravnateljica donosi

ODLUKU

o područjima i načinu vrednovanja kandidata

po natječaju objavljenom 2. srpnja 2020. godine za radno mjesto projekt koordinator

Sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica -  Zadar provest će se provjera znanja i sposobnosti kandidata.

Vrednovanje kandidata će se provesti pisanim testiranjem i usmenim intervjuom. Usmenim vrednovanjem svaki član Povjerenstva postavlja tri pitanja. Odgovori na svako postavljeno pitanje se vrednuju od strane članova Povjerenstva na način da svaki član Povjerenstva pojedinom kandidatu dodjeljuje od 0 do 10 bodova za odgovor na svako postavljeno pitanje.

Ocjene članova Povjerenstva se zbrajaju te se kandidatu aritmetičkom sredinom na dvije decimale određuje ostvareni ukupan broj bodova na usmenom vrednovanju.

Usmenim intervjuom, kandidat može ostvariti maksimalno 10 bodova.

Za pisano testiranje za svako pitanje odnosno točan odgovor se dodjeljuje 1 bod, a predviđeno je 10 pitanja. Pisanim testiranjem, kandidat može ostvariti maksimalno 10 bodova.

Kandidati su obvezni pristupiti provjeri znanja i sposobnosti putem pisanog testa i usmenog intervjua.

Ako kandidat ne pristupi vrednovanju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije vrednovanja identitet kandidata/kinje.

Vrednovanju ne mogu pristupiti kandidati koji ne mogu dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo  utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

1. Područje vrednovanja za radno mjesto projekt koordinatora biti će iz područja aktivnosti upravljanja EU projektima,  iz područja provođenja javne nabave te iz područja intelektualno-kognitivnih i psiholoških sposobnosti (profesionalni razvoj, sposobnost nošenja sa stresom i sposobnosti donošenja odluka na poslu, kompetencije u komunikaciji, suradnji i timskom radu samog kandidata)

Pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za provjeru znanja su:

1. Zakon o regionalnom razvoju Republike Hrvatske (NN 147/14, 123/17, 118/18)
  2. Uredba o tijelima u sustavima upravljanja i kontrole korištenja Europskog socijalnog fonda, Europskog fonda za regionalni razvoj i Kohezijskog fonda, u vezi s ciljem „Ulaganje za rast i radna mjesta“ („Narodne novine“ 107/14, 23/15)
  3. Zakon o uspostavi institucionalnog okvira za provedbu europskih strukturnih i investicijskih fondova u Republici Hrvatskoj u financijskom razdoblju 2014./2020. („Narodne novine“ 92/14)
  4. Zakon o javnoj nabavi Republike Hrvatske  (NN 120/16) (Napomena: Glava I. Opće odredbe i Glava III. Opća pravila)
  5. Strategija „Europa 2020“
  6. Zakon o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem Republike Hrvatske (NN 123/17)

Osnovna  škola Voštarnica – Zadar

Ivana Meštrovića 3