Naslovnica Natječaji Područje i način vrednovanja po natječaju objavljenom 4. lipnja. 2020.
Područje i način vrednovanja po natječaju objavljenom 4. lipnja. 2020. PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Utorak, 23 Lipanj 2020 00:00

Područje i način vrednovanja po natječaju objavljenom 4. lipnja. 2020.

(Objavljeno na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Osnovne škole Voštarnica – Zadar i oglasnoj ploči Osnovne škole Voštarnica – Zadar 23. lipnja 2020.)

Na temelju članka 11. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica - Zadar, a vezano uz raspisani natječaj(KLASA: 602-01/20-01/12, URBROJ: 2198/01-22-01-20-1) za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja edukatora – rehabilitatora na neodređeno, puno radno vrijeme te za spremačicu na neodređeno, puno radno vrijeme Povjerenstvo za vrednovanje kandidata objavljuje:

Područje i način vrednovanja po natječaju objavljenom 4. lipnja. 2020.

Sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Voštarnica -  Zadar provest će se provjera znanja i sposobnosti kandidata.

Vrednovanje kandidata će se provesti usmeno. Usmenim vrednovanjem svaki član Povjerenstva postavlja tri pitanja. Odgovori na svako postavljeno pitanje se vrednuju od strane članova Povjerenstva na način da svaki član Povjerenstva pojedinom kandidatu dodjeljuje od 0 do 10 bodova za odgovor na svako postavljeno pitanje.

Ocjene članova Povjerenstva se zbrajaju te se kandidatu aritmetičkom sredinom na dvije decimale određuje ostvareni ukupan broj bodova na usmenom vrednovanju.

Usmenim vrednovanjem, kandidat može ostvariti maksimalno 10 bodova po svakom postavljenom pitanju. Kandidati su obvezni pristupiti provjeri znanja i sposobnosti putem  usmenog vrednovanja.

Ako kandidat ne pristupi vrednovanju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije vrednovanja identitet kandidata/kinje.

Vrednovanju ne mogu pristupiti kandidati koji ne mogu dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo  utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

1. Područje vrednovanja za radno mjesto učitelja edukatora – rehabilitatora biti će stručno – pedagoške i metodičke kompeticije.

2. Područje vrednovanja za radno mjesto spremačice biti iz djelokruga rada spremačice.

Osnovna  škola Voštarnica – Zadar

Ivana Meštrovića 3

23 000 Zadar

KLASA: 602-01/20-01/12

URBROJ: 2198/01-22-01-20-21

Zadar, 23. lipnja 2020.godine

Povjerenstvo za vrednovanje  kandidata

1.Irena Dukić, ravnateljica

2. Irena Fuštin,prof. def.

3.Leda Rokov, stručni suradnik-pedagog