Naslovnica Događanja Svečana promocija ravnateljice Irene Dukić na Sveučilištu u Zadru
Svečana promocija ravnateljice Irene Dukić na Sveučilištu u Zadru PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 28 Ožujak 2024 00:00

Svečana promocija ravnateljice Irene Dukić na Sveučilištu u Zadru

Na Sveučilištu u Zadru, 23. ožujka 2024., održana je  svečana promocija 28 doktorica i doktora znanosti i četiri specijalistice koji su završili studij u razdoblju od 1. ožujka 2023. do 29. veljače 2024.

Promovente su u najviši akademski stupanj uveli rektor Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Josip Faričić, prorektori prof dr. sc. Anita Pavić Pintarić, izv. prof. dr. sc. Lena Mirošević, prof. dr. sc. Zvjezdan Penezić, prof. dr. sc. Marko Lukić i promotori, prof. dr. sc. Ana Slišković i prof. dr. sc. Nedjeljka Balić Nižić.
Među četiri specijalistice nalazi se i naša ravnateljica Irena Dukić koja je završila specijalistički studij Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom, a njen završni specijalistički rad je Inovativno upravljanje školom – studija slučaja Osnovna škola Voštarnica-Zadar.
Čestitamo našoj ravnateljici!