Naslovnica Događanja Naši učenici nastupili su na manifestaciji „Festival inkluzije: Upoznaj me“
Naši učenici nastupili su na manifestaciji „Festival inkluzije: Upoznaj me“ PDF Ispis E-mail
Srijeda, 27 Ožujak 2024 00:00

Naši učenici nastupili su na manifestaciji „Festival inkluzije: Upoznaj me“

U Hrvatskom narodnom kazalištu, 22. ožujka 2024., u sklopu manifestacije "2. Dani djece s teškoćama u razvoju i njihovih obitelji " održao se  dječji glazbeno-scenski nastup " Festival inkluzije: Upoznaj me!".

Na festivalu su nastupila djeca s teškoćama u razvoju i djeca tipičnog razvoja kao solo izvođači ili ravnopravni članovi glazbenih, plesnih i dramskih skupina. Naša škola je otvorila manifestaciju glazbeno-scenskom izvedbom "Little Drummer Boy" u kojoj je nastupilo 11 učenika starijih skupina, a uvježbale su ih edukacijske rehabilitatorice Sara Katić i Ivana Birsa.