Naslovnica Događanja Ivan Krajinović osvojio 3. mjesto na međunarodnom likovnom natječaju
Ivan Krajinović osvojio 3. mjesto na međunarodnom likovnom natječaju PDF Ispis E-mail
Petak, 15 Ožujak 2024 00:00

Ivan Krajinović osvojio 3. mjesto na međunarodnom likovnom natječaju

Naš učenik Ivan Krajinović  osvojio je 3. mjesto na međunarodnom likovnom natječaju Iserlohn-Essen-Zagreb na temu "Očuvanje i zaštita mora i voda" za uzrast od 5. do 8. razreda u konkurenciji od 1200 radova iz 120 škola i 8 zemalja.

Ivanova mentorica je edukacijska rehabilitatorica Antonela Marić.  Izložba učeničkih radova održat će se u Njemačkoj i Hrvatskoj pod pokroviteljstvom Instituta Ruđer Bošković i Zavoda za istraživanje mira i okoliša Zagreb, a u suradnji s internetskim portalom Hrvatski Glas Berlin, Maticom hrvatskom za Ruhrsko područje i Hrvatskom matičnom iseljenika. Prva izložba bit će otvorena 8. travnja 2024. u 13.00 sati u Institutu Ruđer Bošković.