Naslovnica Događanja Druženje s učenicima OŠ Jurja Barakovića, Ražanac
Druženje s učenicima OŠ Jurja Barakovića, Ražanac PDF Ispis E-mail
Utorak, 14 Studeni 2023 00:00

Druženje s učenicima OŠ JB, Ražanac

Nakon nekoliko godina pauze nastavili smo našim projektom u kojem se druže učenici iz škola Zadarske županije s učenicima OŠ Voštarnica-Zadar.

Učenici OŠ Jurja Barakovića, Ražanac posjetili su nas 13. studenoga 2023. u pratnji svojih učiteljica Ljubice Miletić, Ane Zekanović, Ivane Jović i asistentice Ive Gulan. Ugostili su ih učenici dviju odgojno-obrazovnih skupina i edukacijske rehabilitatorice Daria Švorinić i Stela Dominis te knjižničarka Danijela Petani. Učenici su po želji mogli sudjelovati u kreativnim radionicama kuhanja ili izrade blagdanskih ukrasa. Kreativne radionice su prošle u veselom i radnom ozračju. Dok se iz jedne učionice širio miris peciva s maslinama, iz druge je odzvanjao smijeh koji je upotpunio bojanje i lijepljenje ukrasa. Nakon radionica učenici su se družili i na školskom dvorištu i igralištu. Veselimo se sljedećem susretu.