Naslovnica Događanja Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2023.
Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2023. PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 26 Listopad 2023 00:00

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2023

Svake godine tijekom listopada obilježavaju se Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

U školi se provode različite aktivnosti poput pripremanja i pečenja različitih krušnih proizvoda, skupljanja jesenskih plodova, izrade likovnih radova te postavljanja svečanog stola.
Učenici i djelatnici škole okupili su se 25. listopada 2023. u holu.  U jutarnjoj smjeni don Igor Ikić iz Župe Bezgrješnog začeća BDM blagoslovio je krušne proizvode, plodove zemlje, naše učenike i djelatnike.  Također, uz blagoslov i molitvu don Josipa Lenkića iz Župe svetog Petra apostola – Ploče  učenici i djelatnici u popodnevnoj smjeni uživali su u proizvodima s bogatog svečanog stola.
Hvala svim učenicima, roditeljima i djelatnicima na blagodatima napravljenim od krušnih proizvoda.
Male stvari čine velika djela!