Naslovnica Događanja 9. Međunarodno hodočašće za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom
9. Međunarodno hodočašće za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 15 Lipanj 2023 00:00

9. Međunarodno hodočašće za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom

13. svibnja 2023., bili smo na 9. Međunarodnom hodočašću za djecu s teškoćama u razvoju u Međugorju, koji se održavalo od 12. do 14. svibnja 2023., s temom „Evo majke moje i braće moje“.

Popeli smo se na Brdo ukazanja te sudjelovali u zajedničkom programu u Majčinom selu. Nakon toga smo se uključili i u zajedničko slavlje svete mise. Sudjelovali su učenici: Petar Sutlović, Petar Stručić, Bruno Begonja i Antonijo Jurlina, uz pratnju Ivanke Čirjak, Stele Dominis, Dragice Jureško i Tatjane Čevizović. To je bilo kao malo maturalno putovanje, svi zajedno smo uživali, i molili smo za sve učenike i djelatnike škole neka ih prati majčinski blagoslov i zagovor. Vjerujemo da nas je Majka Božja Marija cijelo vrijeme pratila svojim blagoslovom i da će nas i dalje pratiti.