Naslovnica Događanja Županijska smotra učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Zadarske županije
Županijska smotra učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Zadarske županije PDF Ispis E-mail
Petak, 26 Svibanj 2023 00:00

Županijska smotra učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Zadarske županije

Učenička zadruga naše škole, UZ Mocire, i ove je godine sudjelovala na Županijskoj smotri učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Zadarske županije.

Smotra se održala 25. svibnja na Trgu Petra Zoranića, gdje su sve učeničke zadruge (13 osnovnih i 2 srednje škole) naše županije predstavile svoje radove. Našu zadrugu su ove godine, u pratnji mentorica Maje Lisice i Antonele Mari

, predstavili učenici Diora Alli, Petar Stručić i Roko Stručić. I bili su fantastični! Suvenir Sv. Donata izrađen od epoksi smole s dodatkom suhog cvijeća smilja, mnogi su prepoznali kao potencijalni zadarski brend. Dobili smo vjetar u leđa, nekoliko ideja i punim jedrima plovimo prema novim morima!