Naslovnica Događanja Dragi gosti posjetili su našu školu
Dragi gosti posjetili su našu školu PDF Ispis E-mail
Petak, 21 Travanj 2023 00:00

Dragi gosti posjetili su našu školu

14. travnja 2023. naša škola ugostila je drage goste. Posjetili su nas: dr. Neil Martin koji je direktor međunarodnog razvoja u Odboru za certifikaciju analitičara ponašanja te radi kao bihevioralni analitičar (kao kliničar, akademik, supervizor i istraživač), doc. dr. sc. Zlatko Bukvić, predavač na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti u Osijeku i predsjednik Hrvatske komore edukacijskih rehabilitatora te prof. dr. Edvina Šarić s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Tuzli.

Ravnateljica Irena Dukić održala je prezentaciju o radu škole za navedene goste, psihologinja Tina Perović provela ih je kroz školsku zgradu, a goste su dočekale i pedagoginja Leda Rokov i edukacijska rehabilitatorica Enea Selimović.

Istog dana posjetili su nas i izv. prof. dr.sc. Matilda Kramarić Brčić, pročelnica Odjela za pedagogiju Sveučilišta u Zadru i dvadeset studenata 3. godine pedagogije kako bi se upoznali s radom škole, uslugama koje nudimo i metodama koje koristimo u radu. Svi naši gosti kratko su se susreli te je naš gost iz Velike Britanije dr. Neal Martin studentima i izv. prof. dr.sc. Matilda Kramarić Brčić ukratko predstavio ABA metodu.