Naslovnica Događanja Slastan uvod u uskrsne praznike – Međunarodna smotra „Upoznaj me za stolom“
Slastan uvod u uskrsne praznike – Međunarodna smotra „Upoznaj me za stolom“ PDF Ispis E-mail
Srijeda, 05 Travanj 2023 00:00

Slastan uvod u uskrsne praznike –  Međunarodna smotra „Upoznaj me za stolom“

Učenici četiri odgojno- obrazovne skupine učenika s edukatoricama rehabilitatoricama Ivanom Birsom, Stelom Dominis, Sarom Katić i Dariom Švorinić sudjelovali su, 5. travnja 2023., na trećoj Međunarodnoj smotri "Upoznaj me za stolom" u organizaciji Škole za odgoj i obrazovanje - Pula.

Kroz kratke video isječke, učenici su prezentirali pripremu uskrsnih delicija: doručak s kuhanom šunkom, mladom kapulom, jajima i kruhom s maslinama, muffine ze i e s okusom Dalmacije (s limunom, grožđicama, bademima i marmeladom od smokve), prhke keksiće u obliku zečića te ovcu i zečiće od dizanog tijesta. Također su gledajući slastice učenika drugih škola, dobili ideju za daljnje kulinarske pothvate. Bio je to divan dan - slastan uvod u uskrsne praznike.