Naslovnica Događanja Održana je prodajna izložba UZ „Mocire“ na Narodnom trgu
Održana je prodajna izložba UZ „Mocire“ na Narodnom trgu PDF Ispis E-mail
Utorak, 04 Travanj 2023 00:00

Održana je prodajna izložba UZ „Mocire“ na Narodnom trgu

Učenička zadruga Mocire OŠ Voštarnica-Zadar je održala prodajnu izložbu 1.travnja 2023. na zadarskom Narodnom trgu.

Jutarnje sunce otjeralo je kišne oblake i pozvalo naše sugrađane, kao i turiste, u šetnju gradom. Mnogi su prepoznali trud naših učenika i njihovih učiteljica te kupnjom naših proizvoda unijeli dašak blagdana u svoje domove.U ponudi su bile keramički svijećnjaci, ručno oslikani pitarići sa sukulentima, nakit, drveni podlošci za čaše ukrašeni decoupage tehnikom, balzami i mirisni sapuni koji su svakog očarali svojim mirisima, magnetići, dekorativna uskršnja jaja, straničnici za ljubitelje knjiga, te razni drugi dekorativni predmeti, svi izrađeni uz mnogo truda i ljubavi. Također u ponudi smo imali izložbene primjerke zahvalnica i pozivnica povodom krštenja, vjenčanja, krizme i pričesti, koje radimo po narudžbi.

Sva prikupljena sredstva idu na račun Zadruge, a koristit će se za materijal i rad učenika OŠ Voštarnica-Zadar.