Naslovnica Događanja Međunarodni likovni natječaj 2023. Iserlohn-Essen-Rovinj-Karlovac-Jajce
Međunarodni likovni natječaj 2023. Iserlohn-Essen-Rovinj-Karlovac-Jajce PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 27 Ožujak 2023 00:00

Međunarodni likovni natječaj 2023

Naši učenici Ivan Krajinović, Luka Torbarina, Mate Smolići Ročak i Petar Stručić sudjelovali su u veljači 2023. na Međunarodnom likovnom natječaju Iserlohn-Essen-Rovinj-Karlovac-Jajce za djecu Hrvata u iseljeništvu i djecu iz Hrvatske na temu DRVO/mudrost-znanje-križ-stablo.

Na natječaj je pristiglo 1500 radova iz 150 škola i 10 zemalja. Radovi su nastali na satovima Razvoja kreativnosti koje vodi Antonela Marić, mag. def. Izložba učeničkih radova održat će se u Njemačkoj, Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini pod pokroviteljstvom Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske, Hrvatske matice iseljenika, a u suradnji s portalom Hrvatski Glas Berlin, Maticom Hrvatskom za Ruhrsko područje, OŠ V. Nazor Rovinj, OŠ Dubovac Karlovac i OŠ 13.rujna Jajce.