Naslovnica Događanja Održan je prvi susret roditelja učenika s poremećajem iz spektra autizma OŠ Voštarnica-Zadar u svrhu edukacije
Održan je prvi susret roditelja učenika s poremećajem iz spektra autizma OŠ Voštarnica-Zadar u svrhu edukacije PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 23 Ožujak 2023 00:00

Prvi susret za roditelje učenika s poremećajem iz spektra autizma u svrhu edukacije održan je, 22. ožujka 2023., u holu škole.

Bilo je nazočno dvadesetak roditelja, a predavanje se sastojalo od dva modula:

Modul 1. Uvod u poremećaje iz spektra autizma, predavač: ravnateljica Irena Dukić, prof. def.

Modul 2. Važnost vizualne strukture i kako je primijeniti, predavač: učiteljica edukator-rehabilitator Antonija Štokov, mag. educ. rehab.