Naslovnica Događanja Božićna priredba 2022.
Božićna priredba 2022. PDF Ispis E-mail
Utorak, 27 Prosinac 2022 00:00

Božićna priredba 2022.

Po prvi put u holu nove školske zgrade zabljesnuli smo u punom sjaju na našoj tradicionalnoj Božićnoj priredbi 23. prosinca 2022.

Na početku priredbe mr. don Zvone Mikulić blagoslovio je  učenike i njihove roditelje, učitelje i djelatnike  te naše uzvanike i prijatelje,  a zatim se pozdravnim govorom svima  obratila ravnateljica Irena Dukić. Učenici su se veselili  uz pjesmu, igru, glumu i ples. Naši najmlađi učenici  bili su pravo iznenađenje priredbe svojim maštovitim nastupima. Prikazane su i video priče kroz koje su nam pokazali  svoje stvaranje božićne čarolije. Mir i dobro uputili su učenici  scenskim nastupom i molitvama kroz gestu, a pjesmama s pokretom uputili su poruke svima o zajedništvu i ljubavi.  Dramska grupa,  Recitatorska grupa, Plesna grupa, Orkestar i Zbor i ove godine su dali sve od sebe da sa svojim voditeljima naprave nezaboravnu priredbu. Hvala svima na trudu!

Sretan i blagoslovljen Božić te veselu novu 2023. želi svima OŠ Voštarnica-Zadar!