Naslovnica Događanja Posjetili smo Dječji vrtić Latica i Centar za pružanje usluga u zajednici Mocire
Posjetili smo Dječji vrtić Latica i Centar za pružanje usluga u zajednici Mocire PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 22 Prosinac 2022 00:00

Posjetili smo  Dječji vrtić Latica i Centar za pružanje usluga u zajednici Mocire

U duhu nadolazećih božićnih i novogodišnjih blagdana proveli smo dva prekrasna dana družeći se s našim najbližim i najdražim susjedima.

Dječji vrtić Latica posjetili smo 19. prosinca 2022. Ravnateljica vrtića Anita Rudić pozdravila je učenike i djelatnike naše škole, a mi smo Latici poklonili  božićnu priredbu. Naši najmlađi učenici izveli su pjesmu „Kad si sretan“ uz svoje učiteljice Stelu Dominis i Dariju Švorinić.  Učiteljice Iva Mustać Klarić i Ivana Birsa pripremile su drugi dio priredbe. Učenici Dramske grupe odglumili su glazbeno-scensku točku „Mađioničar“ i igrokaz „Srce“, dok je grupa učenika školskog Zbora, Orkestra i Dramske grupe iznenadila „Božićnim mix-om iznenađenja“. Na krilima njegovanja dobrosusjedskih odnosa, 21. prosinca 2022. posjetili smo Centar za pružanje usluga u zajednici Mocire. Ovdje nam je dobrodošlicu poželjela ravnateljica Jelena Milin, a mi smo, naravno izveli svoj dobro uigrani božićni program. Poseban je doživljaj razveseliti zabavnim izvedbama svoje stare prijatelje. Glazbeno-scenski program u Mocirama vodila je djelatnica Stjepana Sikirić, a glavni voditelj bio je naš dragi bivši učenik Ivan Čačić.