Naslovnica Događanja Posjetili smo Zimski park
Posjetili smo Zimski park PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 01 Prosinac 2022 00:00

Posjetili smo Zimski park

Uvod u veseli blagdanski ugođaj za učenike naše škole počeo je, 30. studenoga 2022., posjetom Zimskom parku koji je organizirao Športski centar Višnjik na otvorenom prostoru centra.

Između mnogih sadržaja koji su dostupni posjetiteljima, učenike naše škole  razveselila je Radionica božićnih ukrasa i  slušanje priče  Željane Buljat iz Gradske knjižnice Zadar. U suradnji sa Športskim centrom Višnjik i profesoricom Sandrom Bačić iz Škole primijenjene umjetnosti i dizajna, Zadar (ŠPUD),  edukacijske rehabilitatorice Daria Švorinić i Sara Katić  iz OŠ Voštarnica-Zadar održale  su Radionicu manipulacije filcom. Vrijedne učenice ŠPUD-a su s našim učenicima izrađivale prigodne božićne ukrase koje su učenici ponijeli kućama. Uz pjesmu i druženje vrijeme je brzo proletjelo i u školu smo se vratili sretni i s ukrasima.