Naslovnica Događanja Edukativna radionica „Lipi moj grade“
Edukativna radionica „Lipi moj grade“ PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 24 Listopad 2022 00:00

Edukativna radionica „Lipi moj grade“

Djelatnice Agencije za marketing i promociju Media oglasi Maja Marijačić i Ana Zdrilić, održale su u našoj školi, 20. listopada 2022.,  prvu edukativnu radionicu pod nazivom „Lipi moj grade“ u sklopu kampanje tvrtke Čistoća d.o.o.

Na radionici su sudjelovale učiteljice edukatori – rehabilitatori Marija Dokoza i Petra Lovreković, učiteljica Ana Marija Niseteo te vjeroučiteljica Ivanka Čirjak sa svojim učenicima. Ciljevi ove radionice su podizanje ekološke svijesti učenika, zaštita okoliša i informiranje o pravilnom odlaganju otpada. Tijekom radionice učenici su imali priliku razne materijale iz odvojenog otpada prenamijeniti u korisne predmete za svakodnevnu upotrebu.

Radionica je uspješno provedena te su učenici na kraju zadovoljno pokazali svoje radove i odnijeli ih kući.