Naslovnica Događanja Održana prezentacije rezultata projekta ASIQ za roditelje i skrbnike učenika OŠ Voštarnica-Zadar
Održana prezentacije rezultata projekta ASIQ za roditelje i skrbnike učenika OŠ Voštarnica-Zadar PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 20 Prosinac 2021 00:00

Održana prezentacije rezultata projekta ASIQ za roditelje i skrbnike učenika OŠ Voštarnica-Zadar.docx

Ravnateljica Osnovne škole Voštarnica-Zadar  Irena Dukić je  15. prosinca 2021. održala online prezentacije rezultata projekta ASIQ.

Na prezentaciji su sudjelovali roditelji i skrbnici učenika OŠ Voštarnica–Zadar kojima je predstavljena oprema nabavljena kroz projekt ASIQ te je prezentiran način kako se novonabavljena oprema primjenjuje u radu s njihovom djecom, učenicima OŠ Voštarnica – Zadar. Zahvaljujući novoj opremi asistivne tehnologije, opremi senzorne integracije, interaktivnih ekrana, logopedske te ortopedske opreme OŠ Voštarnica-Zadar značajno je unaprijedila usluge koje pruža svojim učenicima, a kojima će se na ovaj način osigurati iskustva koja vode poboljšanju  koncentracije, usvajanju znanja,  boljem motoričkom planiranju, te osiguranju veće (ili potpune) razine društvene inkluzije.