Naslovnica Događanja Učitelji OŠ Voštarnica-Zadar završili su usavršavanje Primjena načela senzorne integracije prema Ayres® u odgoju i obrazovanju djece
Učitelji OŠ Voštarnica-Zadar završili su usavršavanje Primjena načela senzorne integracije prema Ayres® u odgoju i obrazovanju djece PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 29 Listopad 2020 00:00

Učitelji OŠ Voštarnica-Zadar završili su usavršavanje  Primjena  načela senzorne integracije prema Ayres® u odgoju i obrazovanju djece

Četrnaestero učitelja OŠ Voštarnica-Zadar: Daria Švorinić, Stela Dominis, Irena Fuštin, Antonija Štokov, Vedran Suša, Ivana Štefanac, Petra Burčul Brkljačić, Teuta Radas, Lucija Franić, Petra Lovreković, Jelena Golijanin Vrsaljko, Marijana Mišulić, Enea Selimović i Marija Dokoza završilo je usavršavanje Primjena  načela senzorne integracije prema Ayres® u odgoju i obrazovanju djece.

Ranije su isti ispit položile Danijela Budimir,  Ivana Birsa i Ana Milković te trenutno imamo 17 SI pedagoga. Prelaskom u novu zgradu Centra „Mocire“ imat ćemo opremljenu senzornu sobu, kao i opremu za provođenje metode senzorne integracije, kako u učionicama, tako i u dvorani za Tjelesnu i zdravstvenu kulturu.