Naslovnica Događanja Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2020.
Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2020. PDF Ispis E-mail
Utorak, 20 Listopad 2020 00:00

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2020.

Ove školske godine, zbog epidemioloških mjera, nismo mogli obilježiti Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje uz zajedničko blagovanje i  blagoslov svećenika.

To ne znači da naši učenici sa svojim učiteljima nisu bili vrijedni - obradili su proces dobivanja kruha, vrste žitarica, slušali  i čitali  tekstove i pjesme o kruhu, pjevali o pekaru i mlinaru te spretno mijesili slatko i slano  tijesto, crtali, slikali i kreativno izradili maštovite radove, uz pomoć sjemenki, na temu kruha i peciva. Nedostajalo nam je druženje i molitva s našim dragim svećenicima fra Bojanom i fra Nikicom iz župe Presvetog Srca Isusovog, ali nadamo se da ćemo  sljedeće školske godine, u novoj školskoj zgradi, na dostojan i svečan način zahvaliti za kruh naš svagdašnji i darove što nam zemlja u jesen velikodušno daje.