Naslovnica Događanja Dvadeset godina druženja u pizzeriji „Šime“
Dvadeset godina druženja u pizzeriji „Šime“ PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 23 Prosinac 2019 00:00

Dvadeset godina druženja u pizzeriji „Šime“

Već dvadeset godina Šime Mičić, vlasnik pizzerije „Šime“, pred Božić počasti naše učenike i djecu iz Dječjeg vrtića Latica blagdanskim doručkom.

Učenici se uvijek vesele odlasku u pizzeriju, pa je tako bilo i ovog 20. prosinca 2019. Ozarena i nasmijana lica nestrpljivo su čekala da dobiju svoju pizzu, a njihovom veselju nije bilo kraja kada su vidjeli da je stigao i Djed Božićnjak s poklonima. U znak zahvalnosti što i nakon toliko godina i dalje misli na naše učenike, ravnateljica je vlasniku poklonila  sliku Tomislava Košte nastalu na Likovnoj koloniji te dar koji je izradila naša Učenička zadruga „Mocire“.

Ovo je bilo još jedno nezaboravno iskustvo za učenike naše škole. Zahvaljujemo vlasniku i osoblju koji su nam uljepšali ovaj dan.