Naslovnica Događanja Božićna radionica u suradnji s Narodnim muzejom Zadar
Božićna radionica u suradnji s Narodnim muzejom Zadar PDF Ispis E-mail
Petak, 06 Prosinac 2019 00:00

Božićna radionica

U našoj školi je, 5. prosinca 2019., održana radionica s ciljem izrade jaslica koje će se izložiti tijekom blagdana u Kneževoj palači. Radionicu su osmislile i vodile kustosica Narodnog muzeja Zadar Marija Šarić Ban i pedagoginja Lucija Sekula.

Učenici su pažljivo slijedili upute i vrlo maštovito izradili figurice za jaslice od kartona, spužve i tila te ih obojili i ukrasili sjajnim ljepilom. Posebno ih je obradovala vijest da će moći  svoja djela, zajedno s roditeljima i prijateljima, pogledati kao izložbu u prelijepom interijeru Kneževe palače. Vrijeme  je proteklo brzo u kreativnom radu i ugodnom druženju s gospođama Marijom i Lucijom uz dogovor da nastavljamo sa suradnjom i kreativnim radionicama, kako u našoj školi, tako i u jednom od odjela Narodnog muzeja.