Naslovnica Događanja Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2019.
Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2019. PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 04 Studeni 2019 00:00

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 2019.

Dani kruha i  zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine u našoj školi tijekom listopada, a temelje se na izgrađivanju pozitivnih stavova i stvaranju pravilnog emocionalnog odnosa učenika i prirode.

I ove školske godine,  proslava  i blagoslov kruha i plodova zemlje upriličeni su, 23. listopada 2019., u dvorištu naše škole.  Nositelji aktivnosti bili su učenici, roditelji i učitelji edukatori-rehabilitatori. U dvorištu je  bila  postavljena izložba plodova zemlje užeg zavičaja, kruha i krušnih proizvoda. Naš prijatelj fra Nikica Devčić, iz župe Presvetog Srca Isusova, se nakon blagoslova i zajedničke pjesme družio  s učenicima te pridružio zajedničkom blagovanju krušnih proizvoda.