Naslovnica Događanja Barbershop Mr. Razor u Voštarnici
Barbershop Mr. Razor u Voštarnici PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 24 Listopad 2019 00:00

Barbershop Mr. Razor u Voštarnici

U četvrtak, 24. listopada 2019. godine, naša škola se pretvorila u pravi frizerski salon. Već treću godinu su frizeri iz Barbershop-a Mr. Razor posjetili naše učenike kako bi im napravili frizure. Vlasnik barbershop-a Ivan Mišković je sa svojim timom profesionalaca (Klara Jurčević, Leonarda Šinkić i Kristian Balaj) učenicima napravio frizure dostojne Missica i Mistera.

Učenici, uzbuđeni što će promijeniti frizuru su, jedan za drugim, veselo sjedali na svoje frizerske stolce, a oni koji su čekali svoj red su sa zanimanjem promatrali friziranje svojih prijatelja. Svaka nova frizura je dočekana s velikim oduševljenjem i pljeskom ostalih učenika i njihovih učiteljica. Svi skupa smo se lijepo zabavili i družili, a Ivan i njegov tim su opet pokazali dobru volju i veliko srce. Hvala vam i dođite nam opet!