Naslovnica Događanja Projekt "Radionice za učenike: Sunčev sustav"
Projekt "Radionice za učenike: Sunčev sustav" PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 17 Listopad 2019 00:00

Projekt Radionice za učenike Sunčev sustavU okviru projekta „Radionice za učenike“, 16. listopada 2019., održan je prvi u nizu susreta na temu Sunčevog sustava.  Profesorica Zrinka Klarin iz OŠ  Šime Budinić te  profesor Dinko Marin iz OŠ Bartola Kašića održali su dijelu učenika kratku  prezentaciju o Sunčevom sustavu i na jednostavan način ih upoznali sa Svemirom.

Učenici su pažljivo slušali te aktivno sudjelovali u samoj prezentaciji. Za kraj, učenici su podijeljeni u manje skupine izradili prikaz sunčevog sustava kroz slike tako da su poredali planete prema njihovoj udaljenosti od Sunca. Bilo je ovo jedno lijepo  i zanimljivo druženje, a izrađeni prikazi Sunčevog sustava sigurno će još dugo vremena krasiti velik broj učionica po našoj školi. S veseljem iščekujemo sljedeću radionicu.