Naslovnica Događanja Na predstavi „Tajna čarobne šume“
Na predstavi „Tajna čarobne šume“ PDF Ispis E-mail
Srijeda, 25 Rujan 2019 00:00

Na predstavi Tajna čarobne šumeUčenici Osnovne škole Voštarnica-Zadar, u pratnji svojih učiteljica, 24. rujna 2019., na tren su zakoračili u čudesan svijet dobrih vila i nespretnih vještica koje su se privremeno nastanile u Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar.

U okviru akcije „Pruži mi ruku“ učiteljice Osnovne škole Novska pripremile su predstavu za učenike pod nazivom „Tajna čarobne šume“, u režiji Ljubice Rašo Belši. Kao što i sam naslov govori, radnja predstave odvija se u čarobnoj šumi gdje je iz zatvora koji čuvaju dobre vile uspjela pobjeći Veličanstvena Goropadnica, vještica odgovorna za sva zlodjela i ružne stvari koje djeci tjeraju suze na oči. Ponovo je okupila svoje podanice vještice koje, malo je reći, nisu baš uspješne u obavljanju svojih zadataka te polako shvaćaju kako je ljepše i veselije biti dobar. Zajedno s njima, kroz pjesmu, šale i ples, naši učenici otkrili su vrijednost prijateljstva, dobrih djela i uz to, dobro se nasmijali.