Naslovnica Događanja Posjet novootvorenom Centru za autizam u Osijeku
Posjet novootvorenom Centru za autizam u Osijeku PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 23 Rujan 2019 00:00

Posjet novootvorenom Centru za autizam u Osijeku

Petero učitelja edukatora-rehabilitatora naše škole: Daria Švorinić, Teuta Radas, Vedran Suša, Antonija Štokov i Petra Lovreković te stručne suradnice Leda Rokov, Helena Kuzminski i Tina Perović i ravnateljica Irena Dukić posjetili su, 13. rujna 2019. Novootvoreni Centar za autizam u Osijeku.

Prilikom posjeta vidjeli smo suvremenu opremljenost njihove nove školske zgrade. Centar je započeo s radom 5. ožujka 2019., a trenutno ima ukupno pedesetak korisnika vrtića i osnovne škole te 34 zaposlenika. Naši domaćini Sanda Zlatarić, ravnateljica te učitelji srdačno su nas primili,  pokazali su nam prostor i upoznali nas s radom Centra. Ovo je samo početak dobre suradnje i razmjena iskustava naših dviju ustanova.