Naslovnica Događanja XIII. Likovna kolonija
XIII. Likovna kolonija PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 17 Lipanj 2019 00:00

13. likovna kolonija

U prostorima naše škole po trinaesti put održana je Likovna kolonija. Ove godine školu je posjetilo petero slikara koji su tijekom dva dana, 13. i 14. lipnja 2019., stvarali svoja umjetnička djela.

Na koloniji su ove godine sudjelovali: Boris Žuža, Tomislav Košta,  Marijana Jakelić,  Marija Ivoš iz Zadarske županije te  Diana Jurin Marić iz Splita.
Zahvalni smo slikarima koji nam se vrlo rado iznova odazovu, a svake godine stvaramo i neka nova prijateljstva. Učenici s velikim veseljem prate njihov rad, a u nastajanju nekih djela i sudjeluju. Kolonija nam omogućuje da naša škola bude lijepa i jedinstvena u državi zahvaljujući raznim umjetničkim djelima. No, najljepši poklon je što osim svog talenta i znanja, poklanjaju našim učenicima svoje vrijeme, pažnju i prijateljstvo.

Zahvaljujemo sponzoru Eurohercu d.o.o.