Naslovnica Događanja Tradicionalni školski izlet na Vranu 2019.
Tradicionalni školski izlet na Vranu 2019. PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 03 Lipanj 2019 00:00

Tradicionalni školski izlet na Vranu

Osnovna škola Voštarnica - Zadar tradicionalno organizira izlet na Vranu. U petak, 24. travnja 2019., pun autobus učenika, djelatnika škole i roditelja u 9 sati veseo je krenuo. Sama vožnja učenicima je bila poseban doživljaj, a njihovom ushićenju nije bilo kraja kad su došla na prelijepo imanje svetišta sv. Nediljice.

Uz pogled na jezerce s japanskim šaranima koji su očaravali svojom veličinom, moglo se uživati na prostranoj livadi, dječjem parku ili pak za stolovima jesti ukusne zalogaje naše školske kuharice i vrijednih roditelja. Punih želudaca, ali željni igre i zabave svi su se pridružili sportskim aktivnostima. Nakon prave natjecateljske borbe učenika u štafetnim igrama koju je organizirala kineziterapeutkinja Marijana Mišulić, uslijedila je borba timova djelatnika i roditelja. Bilo je to divno druženje gdje smo napunili baterije za predstojeće dane. Veselimo se ponovnim avanturama na Vrani i sljedeće školske godine.