Naslovnica Događanja OŠ Voštarnica-Zadar ponovno na međunarodnom natjecanju Video S-factor 2019.
OŠ Voštarnica-Zadar ponovno na međunarodnom natjecanju Video S-factor 2019. PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 04 Travanj 2019 00:00

OŠ Voštarnica- Zadar na S-factoru 2019 za web

GLASAJTE ZA NAŠ VIDEO SPOT

Ovim putem pozivamo Vas da svojim glasovima doprinesete uspjehu naših učenika. OŠ Voštarnica-Zada ove godine po drugu put sudjeluje  u međunarodnom projektu Video S-factor 2019., kojemu je cilj  inkluzija mladih s teškoćama u razvoju putem snimanja video-spotova. Ukupno se natječe 16 škola iz 5 europskih zemalja. Učenici i učiteljice edukacijski rehabilitatori snimili su glazbeni video-spot „Pjesma sreće (Ulicama grada)“, u suradnji s Dječjim vrtićem Biograd. Nositelj projekta je OŠ Milke Šobar Nataše iz Črnomlja. Završna priredba i proglašenje pobjednika održat će se, 23. svibnja 2019., u Semiču u Sloveniji.

Video-spot možete pogledati i glasovati  za njega u razdoblju od 8. svibnja do 16. svibnja 2019. na linku: