Naslovnica Događanja Božićni štand 2018.
Božićni štand 2018. PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 17 Siječanj 2019 00:00

Božićni štand 2018.Učenici Osnovne škole Voštarnica-Zadar  su, 19. prosinca 2018.,  svoje umjetničke radove izložili na Narodnom trgu. Sa svojom ponudom i velikim izborom proizvoda pokušali su unijeti malo božićnog duha u domove naših sugrađana.

Svaki proizvod je rađen ručno. S puno ljubavi naših učenika te uz minimalnu pomoć učitelja edukatora-rehabilitatora. U ponudi su bili  anđeli od štipalica, žice za suđe i tila, borići od mahovine, drveni stalci za ključeve, ptičice od šiški i keramičke jaslice, a to su tek  neki od radova koje su vrijedne ručice djece izrađivale na susretima zadruge. Uz učenike, na štandu su bile i učiteljice, tradicionalno kao i svake godine. Sva prikupljena sredstva idu na račun Zadruge te za pribavljanje sredstava i materijala za rad učenika OŠ Voštarnica-Zadar.