Naslovnica Događanja Svečana priredba za kraj školske godine
Svečana priredba za kraj školske godine PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 21 Lipanj 2018 00:00

Priredba za kraj školske godineU petak, 15.lipnja 2018. godine, u našoj školi održana je priredba za roditelje i učenike povodom završetka školske godine. Kao i svake godine, učenici su sa svojim vrijednim učiteljicama pripremili zanimljiv program koji su izveli na školskom dvorištu u pravom ljetnom ozračju.

Predstavili su se roditeljima pjesmama, recitacijama, plesom i glumom. Bilo je jako zanimljivo i veselo. Uz smijeh i radost, bilo je tu i suza jer je taj dan bio oproštaj od našeg učenika Ivana Perića koji završava 8. razred. Također, oprostili smo se i od dvoje učenika iz PO Benkovac Martine Bačić i Miloša Vuletića. Ponosni smo na naše učenike i želimo im svako dobro u daljnjem školovanju. Svim našim učenicima želimo ugodno ljeto! Vidimo se uskoro!