Naslovnica Događanja Likovni rad našeg učenika na izložbi "Tradicija i suvremenost" u muzeju Mimara
Likovni rad našeg učenika na izložbi "Tradicija i suvremenost" u muzeju Mimara PDF Ispis E-mail
Utorak, 21 Travanj 2015 00:00

U utorak, 05. svibnja 2015. godine u Zagrebu u Muzeju Mimara otvara se izložba „Tradicija i suvremenost – nacionalni parkovi i biološka raznolikost Republike Hrvatske u likovnom izričaju djece“. Izložbu od 2001. godine tradicionalno organizira Udruga hrvatskih učitelja likovne izobrazbe i pod pokroviteljstvom je Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske. Ove godine na izložbi, među mnogobrojnim sudionicima, sudjeluje i naša škola s radom učenika Petra Stručića koji stvara pod vodstvom učiteljice likovne kulture Ive Štefanac. Izložbu prati i kvalitetno opremljen katalog. Iskrene čestitke sudioniku izložbe!.