Naslovnica Događanja Humanitarna priredba "Božićni Prvi ples"
Humanitarna priredba "Božićni Prvi ples" PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 29 Prosinac 2014 16:31

U organizaciji Udruge za promicanje plesa „Prvi ples“ održana je u subotu, 27. prosinca 2014. godine, humanitarna priredba „Božićni Prvi ples“, a sav prihod s ove manifestacije namijenjen je našoj školi. Dvosatnoj spektakularnoj priredbi u kino dvorani u Sv. Filipu i Jakovu  prisustvovalo je šestotinjak posjetitelja za koje je nastupilo čak 250 izvođača.

Uz organizatore priredbe, bračni par Ivana i Nikolinu Baričić, sudjelovali su i voditeljica Branka Pelicarić s radio BnM-a te voditelj iznenađenja iz emisije „Dobro jutro, Hrvatska“, Frane Ridjan. Ravnateljica Irena Dukić zahvalila je organizatorima, sudionicima i publici naglasivši kako jedino dobrotom i ljubavlju možemo mijenjati sebe, a onda i svijet oko sebe. Učenici OŠ Voštarnica-Zadar nastupili su s dvije plesne točke koje su pripremile učiteljice Ana Milković, Ivana Birsa, Marijana Mišulić i Jelena Babić. Uz njih, u programu su sudjelovali: Dječji vrtić Cvit, Plesna skupina Prvi ples, pomladak filipjanskog KUD-a Kralj Tomislav, Biogradske mažoretkinje, Plesna udruga INFLUX Zadar, Plesni studio KIKI Zumba-Biograd, Glazbena škola Biograd, Plesni studio K2 Pakoštane, OŠ Sv. Filip i Jakov, OŠ Biograd, Tonka i Ante Brzić.