Let`s STEM together PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Četvrtak, 15 Veljača 2024 00:00

Let`s STEM together

U srijedu, 14. veljače 2024., učenici Bruno, Petar, Petar i Šime su s učiteljicama Sarom Katić i Petrom Agičić sudjelovali na manifestaciji Let`s STEM together u okviru projekta STEM COUNTY.

Učiteljice Sara i Petra održale su tematsku radionicu pod nazivom „LEGO radionica“ kojom su predstavile aktivnosti koje su provodile sa svojim učenicima u školi. Na radionici je sudjelovalo 10 djece te su koristeći lego kockice vježbali matematiku, izrađivali makete i igrali bingo.
Manifestacija Let`s STEM together odvija se u  novootvorenom Odjelu za mlade Gradske knjižnice Zadar, od 12. do 16. veljače. Održavaju su razne prezentacije i tematske radionice u svrhu jačanja znanja, vještina i kompetencija te popularizacije znanosti, STEM područja i aktivnog građanstva.