Naslovnica Događanja Predstavljen 5. broj školskog lista “Mendula“
Predstavljen 5. broj školskog lista “Mendula“ PDF Ispis E-mail
Subota, 27 Travanj 2013 13:01

Na Danu škole, 24. travnja 2013. godine predstavljen je novi broj školskog lista „Mendula“. Prvi  broj izašao je u proljeće 2009. godine, a ovog proljeća došli smo do petog jubilarnog broja. Baš kao što je stablo mendule vjesnik proljeća i nepresušna inspiracija umjetnicima, tako je i nama  „Mendula“ inspiracija za naš svakodnevni rad u školi.

U ovom 5. broju naše su se učiteljice još jednom iskazale pišući članke, fotografirajući svaki događaj u školi i van nje. Teme broja su: Učenje kroz svakodnevnicu; Zapošljavanje uz podršku; Intervju s Lauren Rudic koja nam je prenijela svoja iskustva u radu s učenicima s teškoćama u razvoju u Sjedinjenim Američkim Državama. List prati školske projekte, izvannastvane aktivnosti, natjecanja i razne manifestacije u kojima sudjelujemo. Nastojali smo pokazati da između nas i bilo koje druge škole nema razlike, trudimo se uvijek biti bolji, veselimo se svakom i najmanjem uspjehu.  U listu spominjemo naše donatore, zatim učenike drugih škola s kojima surađujemo, a uz korisne savjete iz psihologije, kineziterapije, kreativnu radionicu imamo i zabavne sadržaje poput fotostripa. Umjetničku crtu listu daju i likovni radovi slikara koji sudjeluju na našim likovnim kolonijama. Nadamo se da ćete uživati u čitanju „Mendule“!