Naslovnica Događanja OŠ Voštarnica-Zadar čita 2013.
OŠ Voštarnica-Zadar čita 2013. PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 18 Travanj 2013 08:53

U tjednu od 15. do 20. travnja 2013. na području cijele Zadarske županije održava se manifestacija Zadar čita 2013. s ciljem promicanja čitanja. Svake godine i naša školska knjižnica rado sudjeluje u manifestaciji zajedno s brojnim drugim ustanovama i organizacijama.

Ovo je peta jubilarna godina da se manifestacija održava i nastojimo svake godine ponuditi učenicima u školskoj knjižnici drugačiji sadržaj. Ove godine smo 17. travnja  održali Pričaonicu. Učiteljica Ivana Birsa i knjižničarka Danijela Petani održale su u školskoj knjižnici pričanje priče Merida Hrabra u kojoj su uživali učenici produženog stručnog postupka. Lucija, Mario, Doris, Cristina, Filip, Ivan i Iva  poželjeli su da i ubuduće organiziramo ovakvo pričanje priča.