Naslovnica Događanja Nastup Dramske skupine na INKAZ - u
Nastup Dramske skupine na INKAZ - u PDF Ispis E-mail
Utorak, 12 Lipanj 2012 21:02

Mali glumci i učiteljica AnaU Zagrebu se, u razdoblju od 16. do 18. travnja 2012. godine, trinaestu godinu održao INKAZ (smotra plesnih, dramskih  i glazbenih ostvarenja ustanova za djecu s posebnim potrebama na međunarodnoj razini).

Nastupilo je nekoliko stotina sudionika u šezdesetak predstava iz 48 ustanova/udruga iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine. To su dani kada sve ustanove  i njihovi korisnici pokazuju svoje glumačke i plesne sposobnosti u veselom i zabavnom okružju. Mjesto održavanja ove manifestacije je bilo kazalište «Stara trešnja». Učenici naše škole su aktivni sudionici već četiri godine. Do sada smo demonstrirali razne izvedbe; igrokaz Stvaranje svijeta, lutkarsku predstavu Crvenkapica i plesnu dramu Ivica i Marica. Ove smo godine  nastupili s izvedbom igrokaza Nijemi film „U parku“.