Naslovnica Događanja Sudjelovali smo u natjecanju „Kaufland škola voća i povrća“
Sudjelovali smo u natjecanju „Kaufland škola voća i povrća“ PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 20 Lipanj 2022 00:00

Sudjelovali smo u natjecanju „Kaufland škola voća i povrća“

Tijekom svibnja naši su učenici sa svojim učiteljicama sudjelovali u natjecanju „Kaufland škola voća i povrća“ kojeg Kaufland provodi šestu godinu za redom.

Njihova želja je razvijati svijest djece i roditelja o kvalitetnoj prehrani i važnosti pravilnog odabira namirnica. Kaufland je tragao za partnerskom školom kojoj će tijekom školske godine 2022./2023.  jednom tjedno donirati voće i povrće. Naši učenici izradili su kuharicu koju čini 10 zdravih recepata koje su sa svojim učiteljicama osmislili, napisali i oslikali. Trud i kreativne ideje naših učenika i učiteljica prepoznao je Kaufland i izabrao nas za partnersku školu. Tijekom sljedeće školske godine uživat ćemo u ukusnom i zdravom voću i povrću!