ŠRP

Misija i vizija

Kurikulum 2021./2022.

Plan i program 2021./2022.

Naslovnica Događanja Posjet učenika OŠ Šimuna Kožičića Benje
Posjet učenika OŠ Šimuna Kožičića Benje PDF Ispis E-mail
Petak, 10 Lipanj 2022 00:00

Posjet učenika OŠ Šimuna Kožičića Benje

9. lipnja 2022. našu su školu posjetili učenici 3. razreda OŠ Šimuna Kožičića Benje s učiteljicom Gordanom Šarić.

Učenici OŠ Š. K. Benje  sudjelovali su na likovnim radionicama u našem kombiniranom razrednom odjelu III./IV. razreda i 4 odgojno-obrazovne skupine s našim učenicima i njihovim učiteljicama: Enom Špoljarić, Teutom Radas, Irenom Fuštin, Mateom Grudiček i Stelom Dominis. Nakon likovnih radionica  naše učenike i učiteljice počastili su kraćom priredbom i puno osmijeha. Ovakvo druženje nam je bila super prilika za naučiti nešto novo, upoznati se i dobro se zabaviti.

  

Politika privatnosti

Politika privatnosti

Interreg - IPA CBC

Natječaji

Raspored primanja roditelja

Šk. god. 2021./2022.

PovezniceGrad Zadar

Zadarska županija

MZOŠ

AZOO


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.