ŠRP

Misija i vizija

Kurikulum 2021./2022.

Plan i program 2021./2022.

Naslovnica Događanja Posjetili smo DVD Sukošan
Posjetili smo DVD Sukošan PDF Ispis E-mail
Petak, 20 Svibanj 2022 00:00

Posjetili smo  DVD Sukošan

Cijeli svibanj  posvećen  je vatrogascima koji svoj dan slave 4. 5. na dan sv. Florijana.   Lijep svibanjski dan, 19. 4.,  dvije skupine naših učenika  (17 - 21. g.), sa svojim  edukacijskim rehabilitatoricama Darijom Švorinić i Irenom Fuštin, iskoristile su  za  posjet  DVD Općine Sukošan.

Uz edukativno predavanje ljubaznih vatrogasaca i demonstraciju vatrogasnog vozila imali smo priliku ponoviti naše znanje o vatrogascima te se slikati u vatrogasnoj opremi. Za uspomenu smo dobili edukativne bojanke. Druženje smo nastavili u obližnjem Debeljaku u domu naše učenice Nikoline, uz marendu i neizostavnu pjesmu.

Sretni smo što smo nakon dugog razdoblja pandemije ponovno izašli iz učionica i učili u prirodnim situacijama.

Hvala našim domaćinima koji su nas ugostili i uljepšali nam dan!

  

Politika privatnosti

Politika privatnosti

Interreg - IPA CBC

Natječaji

Raspored primanja roditelja

Šk. god. 2021./2022.

PovezniceGrad Zadar

Zadarska županija

MZOŠ

AZOO


Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.