Naslovnica Događanja Projekt ASIQ - Nabavljeni i podijeljeni kalendari i USB stikovi
Projekt ASIQ - Nabavljeni i podijeljeni kalendari i USB stikovi PDF Ispis E-mail
Utorak, 28 Prosinac 2021 00:00

Nabavljeni kalendari i stikovi

Projekt ASIQ se približava kraju provedbe, a njegova uspješnost, koja se ogleda u poboljšanju kvalitete socijalne uključenosti i unaprjeđenju usluga za učenike OŠ Voštarnica–Zadar, potvrđuje se iz dana u dan.

Kako bi se osigurala dugotrajna promocija projekta ASIQ i nakon samog završetka provedbe, obiteljima učenika, djelatnicima škole i stručnim suradnicima s područja Zadarske županije koje surađuju sa školom, podijeljeni su kalendari i USB stikovi. Na ovaj način simbolično se izražava zahvala na podršci pri provedbi projekta te se u novu 2022. ulazi spremno za nove izazove i nove projekte.