Naslovnica Događanja 14. Međunarodna likovna kolonija –„Razigrana jesen“
14. Međunarodna likovna kolonija –„Razigrana jesen“ PDF Ispis E-mail
Petak, 26 Studeni 2021 00:00

4. Međunarodna likovna kolonija –„Razigrana jesen“

25. studenoga 2021. sudjelovali smo na 4. Međunarodnoj likovnoj koloniji (sudionici iz preko 30 grupa iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Slovenije) u organizaciji Škole za odgoj i obrazovanje Pula.

Smotra je nosila naziv „Razigrana jesen“, a naši učenici Ana, Antonela, Benedikt, Mihovil i Petar, s učiteljicom edukacijskom rehabilitatoricom  Ivanom Birsa, oslikavali su  obrise lišća koristeći slikarsku tehniku temperu.

Naš Benedikt je predstavio našu školu razgovarajući s voditeljicom Vanjom o svojim dojmovima tijekom slikanja. Smotra se održavala online, putem Zoom platforme, a to  nam je omogućilo istovremeno slikanje  i komunikaciju sa svim sudionicima iz raznih naših gradova, ali i drugih država.