Naslovnica Događanja Uključili smo se u ekološko-humanitarnu akciju „Donesi čep za skupi lijek“
Uključili smo se u ekološko-humanitarnu akciju „Donesi čep za skupi lijek“ PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 28 Listopad 2021 00:00

Donesi čep za skupi lijek

Od ove školske godine sudjelujemo  u akciji „Donesi čep za skupi lijek“. Čistoća d.o.o. od studenoga 2016. prikuplja čepove kako bi se njihovom donacijom olakšala nabava skupih lijekova za oboljele od leukemije i limfoma.

Uključivanjem u ovu akciju čuvamo okoliš i ujedno činimo hvalevrijedno humanitarno djelo. Mogu se sakupljati različiti ambalažni čepovi kao što su čepovi od boca vode, sokova, jogurta, ulja, omekšivača… Prikupljeni čepovi mogu se odložiti u kutiju koja se nalazi na ulazu u školu.

POZIVAMO UČENIKE, RODITELJE I DJELATNIKE ŠKOLE DA SE UKLJUČE U AKCIJU „DONESI ČEP ZA SKUPI LIJEK“!