Naslovnica Događanja Dobili smo nagradu za najbolji inkluzivni spot
Dobili smo nagradu za najbolji inkluzivni spot PDF Ispis E-mail
Srijeda, 02 Lipanj 2021 00:00

Dobili smo nagradu za najbolji  inkluzivni spot

Osnovna škola Voštarnica - Zadar svojim spotom za pjesmu "Tvoje boje" osvojila je 4. mjesto i nagradu za NAJBOLJI INKLUZIVNI SPOT na Međunarodnom festivalu S-factor 2021, u Sloveniji, a osvojili smo i vrijedne nagrade.

Festivalom se promiče inkluzija izradom videospotova, tako da djeca s teškoćama u razvoju glume, snimaju, stvaraju u zajedništvu s djecom tipičnog razvoja.

Tema je ove godine bila „duga“, kao simbol zajedništva u različitosti i saveza između inače odvojenih zajednica ili pojedinaca.

Zahvaljujemo svima na ogromnoj podršci, glasovima, pregledima, dijeljenju videa, ali i na neopisivo dirljivim i snažnim komentarima  i pohvalama, koje naše učenike i nas pune snagom, ponosom i energijom kojom ćemo nastaviti boriti se za prihvaćanje i sudjelovanje u našoj lokalnoj zajednici.

Tvoje boje su kao moje ...   Ja, bez tvojih boja, nemam šanse!“

Ovdje možete pregledati nagrađene video uratke  https://fb.watch/5SUgcq2rdH/