Naslovnica Događanja GLASAJTE ZA NOVI VIDEO SPOT OŠ VOŠTARNICA-ZADAR
GLASAJTE ZA NOVI VIDEO SPOT OŠ VOŠTARNICA-ZADAR PDF Ispis E-mail
Srijeda, 12 Svibanj 2021 00:00

GLASAJTE ZA NOVI VIDEO SPOT OŠ VOŠTARNICA

Otvoreno je glasovanje za novi spot naše OŠ Voštarnica-Zadar !

Molimo Vas da klikom na link (na dnu stranice kliknete na kružić ispred imena škole i zatim "Vote/Glasaj" date glas našem video spotu.

I ove smo se godine uključili   u međunarodni projekt „Video S-factor 2021.“, kojemu je cilj  inkluzija mladih s teškoćama u razvoju putem snimanja video spotova.

Inspirirani snažnim ritmom i tekstom pjesme "Tvoje boje" Radio Luksemburga, obojili smo naš voljeni grad Zadar predivnom kostimografijom koju su naši učenici vješto izradili sa svojim vršnjacima iz Škola primijenjene umjetnosti i dizajna, Zadar. U suradnji s učenicima Prirodoslovno-grafičke škole, naši su učenici naučili i elemente snimanja, pokazali svoje glumačke sposobnosti, a glavni glumac Petar Sutlović s našim izvrsnim glazbenicima Iva Mustać Klarić i Marin Modrić, članovima benda je izmamio najtoplije pohvale, kao pravi rocker!

Pronesimo Europom ime našega Zadra, do nove pobjede!